0%

GİZLİLİK BİLDİRİMİ DOĞRUDAN PAZARLAMA

Kişisel verilerinizi neden kullanıyoruz?

Kişisel verilerinizi size e-postalar, metin mesajları, telefon görüşmeleri ve postalar yoluyla pazarlama teklifleri, bilgi anketleri ve davetiyeler göndermek için kullanacağız.

Dr Clinic (Sge Yazılım) deneyiminizi iyileştirmek amacıyla size gerekli bilgileri sunacak, hizmet ve güncellemeler önerecek ve özel kampanyalar sunacağız. Tüm bu harika hizmetler önceki alışverişlerinize, tıkladığınız şeylere ve bize sunduğunuz bilgilere dayanır.

Ne tür kişisel verileri işliyoruz?

Aşağıdaki kişisel veri kategorilerini işleme sokacağız

* e-posta adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri

* cinsiyet (bize sunduğunuz takdirde)

Kişisel verilerinizin işlenmesinin yasal dayanağı nedir?

Kişisel verilerinizin işlenmesi, doğrudan pazarlamayı kabul ettiğinizdeki onayınıza bağlıdır. Posta ile pazarlama dışında, meşru menfaatimize bağlı olarak size gönderilecek kataloglar da dâhil.

Onayınızı geri çekme hakkı:

Kişisel verilerinizin işlenmesine dair onayınızı istediğiniz anda geri çekme ve doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Böyle yaptığınızda, onayınıza bağlı olarak Dr Clinic (Sge Yazılım) size daha fazla doğrudan pazarlama teklifi veya bilgisi göndermeyecektir.

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak doğrudan pazarlamadan çıkabilirsiniz:

* 0850 888 8 932 veya 0539 660 24 00 numaralı telefonlardan bize ulaşarak

* 0850 888 8 932 veya 0539 660 24 00 numaralı telefonlara ait whatsapp hesaplarına mesaj göndererek

Verinizi ne zamana kadar kayıtlı tutuyoruz?

Onayınızı geri çekmediğiniz sürece verilerinizi doğrudan pazarlama amaçlı olarak tutacağız.

Verilerin gizliliği Dr Clinic (Sge Yazılım) için büyük önem taşır ve kişisel verilerinizi işlememiz konusunda da açık ve şeffaf olmayı amaçlıyoruz.

Bu nedenle, kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını içeren bir politikamız mevcut.

Kişisel bilgilerinizin kontrolörü kim?

Sge Yazılım Bilişim Ltd. Şti. bize sunduğunuz kişisel verilerin kontrolörüdür ve geçerli veri koruma yasası kapsamında kişisel verilerinizden sorumludur.

Sge Yazılım Bilişim Ltd. Şti.

Fatih Mah. 1187 Sok. No:3 Sarnıç/Gaziemir-İZMİR, TÜRKİYE

Şirket Ünvanı: Sge Yazılım Bilişim Ltd. Şti.

Vergi No: 7690503683

Vergi Dairesi: Gaziemir VD.

Verilerinizi nerede saklıyoruz?

Sizden topladığımız veriler natro.com'dan kiraladığımız sunucu ve hosting paketlerinde bulunan veritabanlarında saklanır ancak başka bir firmaya transfer edilebilir ve işlenebilir.

Verilerinize kim erişiyor?

Verileriniz Dr Clinic (Sge Yazılım) grubu içinde paylaşılabilir.

Dr Clinic (Sge Yazılım) grubunun dışındaki üçüncü şahıslara pazarlama amaçlı olarak, verileriniz asla aktarılmaz, satılmaz veya takas edilmez. Üçüncü taraflara iletilen veri sadece size hizmet sunabilmemiz adına kullanılır.

Haklarınız nelerdir?

Erişim hakkı:

Sizin hakkınızda topladığımız verilerle ilgili olarak istediğiniz anda bilgi alma hakkına sahipsiniz. E-posta yoluyla Dr Clinic (Sge Yazılım) ile iletişime geçerek kişisel verilerinizi talep edebilirsiniz.

Taşınabilirlik hakkı:

Dr Clinic (Sge Yazılım), onayınız veya anlaşmanız çerçevesinde kişisel verilerinizi otomatik olarak işlediğinde, verinin bir kopyası da yapılandırılmış, genel olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilen bir formatta size veya başka bir tarafa aktarılır. Bu sadece bize sunduğunuz kişisel verileri kapsar.

Düzeltme hakkı:

Yanlış oldukları takdirde, eksik kişisel verinin tamamlanması da dâhil olmak üzere kişisel verilerinizin düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

Silme hakkı:

Aşağıdaki durumlar dışında Dr Clinic (Sge Yazılım) tarafından işlenen kişisel verilerinizi istediğiniz anda silme hakkına sahipsiniz.

*Müşteri Hizmetleriyle devam eden bir durumunuz olduğunda

*ödeme yönteminiz fark etmeksizin Dr Clinic (Sge Yazılım)’e tamamlanmamış bir borcunuz olduğunda

*son dört yılda hizmetlerimizi kötüye kullandıysanız veya bundan şüpheleniliyorsa

*borcunuz son üç yıl içinde veya hayatını kaybeden müşteriler için son bir yılda üçüncü bir tarafa aktarıldıysa

*son üç ay içinde kredi başvurunuz reddedildiyse

*herhangi bir satın alım yaptıysanız, muhasebe kuralları gereği kişisel verilerinizi işleminize bağlı tutacağız.

Meşru menfaate dayanarak işleme itiraz etme hakkı:

Dr Clinic (Sge Yazılım) meşru menfaatiyle ilgili olarak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkına sahipsiniz. Menfaatinizi ve haklarınızı geçersiz kılacak veya yasal haklar doğuran işlemler için geçerli bir temel sunamadığımız takdirde Dr Clinic (Sge Yazılım) kişisel verileri işlemeye devam etmeyecektir.

Doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkınız:

Doğrudan pazarlama amaçlı profil analizi de dâhil olmak üzere doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Sınırlama hakkı:

Dr Clinic (Sge Yazılım) kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlasın istiyorsanız, aşağıdaki durumlarda bunu talep etme hakkına sahipsiniz:

*Dr Clinic (Sge Yazılım) meşru menfaatine bağlı olarak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz ediyorsanız, Dr Clinic (Sge Yazılım) meşru menfaatin onayını bekleyen bu tür verilerin her tür işlenmesini sınırlandırmalıdır.

*Kişisel verilerinizin yanlış olduğunu iddia ediyorsanız, Dr Clinic (Sge Yazılım) kişisel verilerin doğruluğunun onaylanmasını bekleyen bu tür verilerin her tür işlenmesini sınırlandırmalıdır.

*işleme yasal değilse kişisel verilerin silinmesine karşı çıkabilir ve bunun yerine kişisel verilerinizin sınırlandırılmasını talep edebilirsiniz.

*eğer Dr Clinic (Sge Yazılım) kişisel verilere artık ihtiyaç duymuyorsa, ancak sizin savunma amaçlı yasal bir iddiada bulunmanız adına bu gerekliyse.

Gizlilik Bildirimimizdeki Güncellemeler:

Gizlilik Bildirimimizi güncellememiz gerekebilir. Gizlilik Bildiriminin en son sürümü web sitemizde her an mevcuttur.